TE Connectivity/Circuit Protection, GTCA28-242M-R03-20Pack, Gas Discharge Tubes-GDTs/Gas Plasma Arrestors 8MM 2400V 2Pole Axial Lead HV GDT
★★★★★ 4.9 41 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by onscreen.hu
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Gas Discharge Tubes-GDTs/Gas Plasma Arrestors 8MM 2400V 2Pole Axial Lead HV GDT
Manufacturer Generic
Item model number GTCA28-242M-R03
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
41 ratings | 17 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (36)
4 stars
1% (0)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (4)